028-33230360
ایران - قزوین - خیابان فردوسی جنوبی روبروی مجتمع آبادگران - طبقه فوقانی داروخانه صالح
دکتر هدیه ثقفی / بیماری های زنان / هزینه تنگ كردن واژن با لیزر در قزوین
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

هزینه تنگ كردن واژن با لیزر در قزوین

آیا تنگ کردن واژن با لیزر امکان پذیر است؟ درباره ی تنگ کردن واژن چه می دانید؟ آیا تنها راه ممکن برای تنگ کردن واژن جراحی است؟ درباره ی هزینه تنگ کردن واژن با لیزر نگران هستید؟

 

هزینه تنگ کردن واژن با لیزر چقدر است؟

زایمان طبیعی اگرچه دارای مزیت های زیادی برای مادر و فرزند می باشد، اما ممکن است با شل شدگی بافت دیواره واژن همراه باشد. گشاد شدن دیواره واژن می تواند موجب سردی در رابطه شده و لذت رابطه جنسی را برای هر دو طرف کم تر نماید. برای رفع عوارض زایمان طبیعی می توانید با مراجعه به مطب دکتر هدیه ثقفی برای جراحی های زیبایی و تنگ کردن واژن با لیزر اقدام کنید.

 

هزینه-تنگ-كردن-واژن-با-لیزر

هزینه-تنگ-كردن-واژن-با-لیزر

عوامل ایجاد شل شدگی واژن

عوامل دیگری نیز همچون افزایش سن می تواند در گشاد شدن دیواره واژن نقش موثری بازی کند. اما قطعاً علم پزشکی برای این عارضه نیز درمان هایی را در نظر گرفته است. در گذشته با روش هایی که کم عارضه نیز نبودند، اقدام به جمع کردن بافت ماهیچه ای دیواره واژن می نمودند.

اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه بیماری های زنان، از دستگاه های لیزر برای تنگ کردن واژن استفاده می شود. به این صورت که ابتدا نازل دستگاه به داخل واژن راه پیدا می نماید و سپس اشعه لیزر به پوست ساتع می شود. این اشعه کاملاً بی ضرر بوده و موجب سفت شدن و کلاژن سازی پوست واژن می شود.

در حقیقت کلاژن سازی پوست سبب می شود تا پوست جدیدی جایگزین پوست قبلی واژن گردد. لیزری که به منظور دیگر انواع جراحی زیبایی واژن همچون لابیاپلاستی استفاده می شود، از خانواده همین لیزرها می باشد.

هزینه تنگ كردن واژن با لیزر نسبت به فوایدی که این روش با خود به همراه دارد، تقریباً قابل چشم پوشی می باشد.

بسته به فوایدی که یک روش درمانی برای شما به ارمغان می آورد، هزینه های آن می تواند کم رنگ تر به نظر برسد. هزینه تنگ کردن واژن با لیزر بسته به عوامل مختلف، می تواند متغییر باشد. در ذیل به برخی از عوامل تعیین کننده این عمل به اختصار اشاره می نماییم:

  • جراحی های زیبایی همچون سفید کردن واژن که ممکن است به همراه این عمل انجام گیرد.
  • هزینه وسایل یکبار مصرفی که در طی این جراحی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • تکنیک مورد استفاده برای تنگ کردن واژن
  • دستمزد جراح زیبایی زنان
  • هزینه بستری در کلینیک( در بیش تر مواقع پس از تنگ کردن واژن با لیزر احتیاجی به بستری نمی باشد.)

فراموش نکنید که تنگ کردن واژن می بایست حتماً توسط جراح زیبایی زنان انجام گیرد.

فواید تنگ کردن واژن با لیزر

لیزرهایی که به منظور انواع جراحی زیبایی واژن استفاده می شوند، علاوه بر آنکه بافت دیواره واژن را سفت می کنند فواید دیگری نیز با خود به همراه می آورند. در ذیل به دیگر فواید تنگ کردن واژن با لیزر اشاره می نماییم:

  • کاهش خشکی واژن
  • کاهش درد در هنگام نزدیکی
  • تنظیم PH واژن به منظور کاهش عفونت واژینال

علاوه بر این، این تکنیک کاملاً مورد تأیید FDA (سازمان غذا و دارو) می باشد. تنگ کردن واژن با لیزر علاوه بر آنکه نسبت به سایر روش ها کم عارضه می باشد، بلکه دارای بیش ترین تأثیر نیز هست. این جراحی بدون خونریزی بوده و روند درمانی بدون بخیه می باشد.

 

هزینه تنگ کردن واژن

هزینه تنگ کردن واژن هم چون سایر جراحی های زیبایی واژن بر اساس معیار هایی تعیین می شود از جمله موارد مهم در تعیین هزینه تنگ کردن واژن انتخاب روش مورد نظر برای این جراحی است. تنگ کردن واژن با نخ ، تنگ کردن واژن با لیزر و تنگ کردن واژن از طریق جراحی با هزینه های نتفاوتی انجام می شود. شهری و جراحی که برای انجام عمل تنگ کردن واژن انتخاب می کنید در هزینه جراحی واژن موثر است. برای همه ی جراحی های زیبایی شهر فاکتوری بسیار مهم است برای مثال هزینه جراحی لابیاپلاستی تحت نظر بهترین متخصص زنان در قزوین متفاوت از دیگر پزشکان است.

نتیجه گیری

هزینه تنگ كردن واژن با لیزر نسبت به فوایدی که این روش با خود به همراه دارد، تقریباً قابل چشم پوشی می باشد. تنگ کردن واژن همانند سایر جراحی های زیبایی واژن به کمک لیزر و توسط جراح زیبایی زنان قابل انجام می باشد. برای انجام جراحی های تنگ کردن واژن از روش های توصیه شده توسط پزشکی حاذق و با مهارت استفاده کنید. تا کمترین عوارض ممکن متوجه شما باشد و با رعایت نکات مراقبت بعد از تنگ کردن واژن به  روند بهبودی خود سرعت بخشید..برای کسب اطلاعات درباره ی جراحی های زیبایی واژن و مشاوره های قبل از جراحی می توانید با مطب دکتر هدیه ثقفی تماس بگیرید.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

تماس با پزشک