028-33230360
ایران - قزوین - خیابان فردوسی جنوبی روبروی مجتمع آبادگران - طبقه فوقانی داروخانه صالح
دکتر هدیه ثقفی / جراحی واژن / لابیاپلاستی با لیزر
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر

آیا از تأثیر زیبایی واژن بر گرمی رابطه جنسی با خبرید؟

آیا با تکنیک های به روز جراحی زیبایی واژن آشنایی دارید؟

با ما در این مقاله به منظور آشنایی با به روز ترین متد زیباسازی واژن یا لابیاپلاستی با لیزر همراه باشید.

لابیاپلاستی-با-لیزر

لابیاپلاستی-با-لیزر

لابیاپلاستی یکی از جراحی های زیبایی واژن می باشد که طی آن اندازه لابیا ها متناسب و اصلاح می گردند. لابیاپلاستی می تواند برای زیباسازی چین های داخلی و خارجی لابیاها انجام شود.

برخی از بانوان از ظاهر چروکیده واژن خود شکایت دارند. اندازه لابیاها ممکن است به حدی بزرگ باشد که پوشیدن لباس زیر توری و شلوار ها تنگ را دشوار کند. برخی دیگر از تأثیر زیبایی واژن بر کیفیت رابطه جنسی خود می گویند.  لابیاپلاستی با لیزر گزینه مناسب و کم عارضه برای این افراد می باشد.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه جراحی زیبایی زنان، لابیاپلاستی با لیزر ممکن شده است. در این روش دیگر خبری از دردها، دوران نقاهت طولانی، تیغ جراحی و خونریزی شدید حاصل از جراحی لابیپلاستی نمی باشد.

لابیاپلاستی با لیزر تکنیکی است که علاوه بر اینکه به زیبایی واژن کمک می کند، تأثیر مخربی بر حساسیت بافتهای اطراف لابیاها باقی نمی گذارد. شما عزیزان می توانید جهت مشاوره با دکتر هدیه ثقفی متخصص زنان، زایمان و جراح زیبایی زنان با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .تلفن: 028.33230360

لابیاپلاستی با لیزر چیست؟

لابیاپلاستی با لیزر تکنیکی است که علاوه بر اینکه به زیبایی واژن کمک می کند، تأثیر مخربی بر حساسیت بافتهای اطراف لابیاها باقی نمی گذارد. پس از لابیاپلاستی کمی قرمزی، تورم و احساس ناراحتی طبیعی می باشد. این عوارض ناچیز به زودی و با گذشت زمان از بین می روند.

کیس های لابیاپلاستی با لیزر

همانند هر جراحی دیگر، اولین شرط برای انجام لابیاپلاستی با لیزر، سلامتی عمومی بدن می باشد. افرادی که از مشکلات ذیل رنج می برند، بهترین کاندید برای انجام لابیاپلاستی هستند:

  • سایز بزرگ و نامتقارن لابیاها
  • احساس ناراحتی در هنگام پوشیدن لباس های تنگ در ناحیه لابیا
  • پایین آمدن اعتماد به نفس در اثر ظاهر نازیبایی لابیاها

مراقبت های بعد از لابیپلاستی با لیزر

امکان عفونت پس از هر جراحی وجود دارد. اما در صورتیکه این عمل توسط جراح زیبایی زنان صورت پذیرد و مراقبت های بعد از درمان به خوبی پیگیری شود، امکان به وجود آمدن این عارضه پس از لابیاپلاستی به صفر می رسد.

برخی از نشانه های عفونت پس از لابیاپلاستی به شرح ذیل می باشد:

  • قرمزی و تورم غیر عادی بافت واژن و لابیاها
  • تب
  • خستگی بی دلیل
  • ترشح از ناحیه لیزر شده

در صورتیکه یکی از نشانه های بالا را تجربه کردید، بهتر است فوراً با پزشک خود تماس حاصل نمایید. زیرا عفونت ممکن است به سرعت وارد خون شده و نیازمند درمان های فوری باشد.

پزشک متخصص معمولاً پس از لابیاپلاستی با لیزر داروی آنتی بیوتیک تجویز می نماید. همچنین بهتر است پس از هر بار اجابت مزاج، محل جراحی شده به سرعت خشک شود. پیشنهاد می شود حداقل یک ماه پس از عمل لابیاپلاستی از نزدیکی خودداری شود.

عوارض لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی نیز مانند هر عمل دیگری، درصورتیکه توسط شخص غیر متخصص انجام گیرد، ممکن است عوارضی را در پی داشته باشد. اما اگر لابیاپلاستی در کلینیک های معتبر و توسط فرد متخصص صورت پذیرد، می تواند به زیبایی واژن کمک کرده و در نتیجه رابطه جنسی را بهبود دهد.

بهتراست بدانید که پس از انجام هر بار عمل لابیاپلاستی تمامی تجهیزات از جمله دستگاه لیزر به وسیله مایع ضد عفونی کننده میکروب زدایی شده و با این کار احتمال انتقال بیماری از طریق این عمل به صفر می رسد.

نتیجه گیری

لابیاپلاستی یکی از پرطرفدارترین جراحی زیبایی واژن می باشد. این جراحی مانند هر جراحی دیگری دارای عوارضی می باشد که در صورت مراجعه به جراح زیبایی زنان این عوارض به صفر می رسد.

دکتر هدیه ثقفی

دکتر هدیه ثقفی
متخصص زنان ،زایمان و نازایی در قزوین
فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی قزوین
انجام زایمان طبیعی | زایمان سزارین | IVF | درمان ناباروری | مشاوره بارداری و …
02833230360

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − یک =

Call Now Buttonتماس با پزشک