028-33230360
ایران - قزوین - خیابان فردوسی جنوبی روبروی مجتمع آبادگران - طبقه فوقانی داروخانه صالح
دکتر هدیه ثقفی / بارداری و زایمان / زایمان در بیمارستان مهرگان قزوین
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

زایمان در بیمارستان مهرگان قزوین

یکی از بیمارستان های طرف قرارداد  با دکتر ثقفی بیمارستان مهرگان قزوین است . خانم دکتر هدیه ثقفی با ارائه خدمات مراقبت های ویژه دوره بارداری و زایمان در بیمارستان مهرگان قزوین آماده کمک رسانی به مادران عزیز برای تولدی ایمن و راحت می باشد . بخش زنان و زایمان در بیمارستان مهرگان  از همان ابتدا برای کاربری زایمان طراحی و تاسیس شد از این رو بخش های مراقبتی و خدمات درمانی آن از کیفیت بالایی برخوردار هستند این بخش با ارائه خدمات تخصصی و استفاده از تیم های کارشناس و متخصص سعی در به روز رسانی خدمات پزشکی خود دارد . در حال حاضر تجهیزات نوین و کارآمد بخش زنان و زایمان در این بیمارستان ، با سایر مراکز درمانی پیشرفته کشور قابل مقایسه است . در بخش مذکور امکانات درمان بیماری های زنان ، زایمان سزارین و زایمان طبیعی با بالاترین کیفیت وجود دارد .

زایمان در بیمارستان مهرگان

خدمات بخش زنان و زایمان

از جمله بارزترین خدمات درمانی و مراقبتی در بیمارستان مهرگان قزوین ، عبارتند از : زایمان سزارین ، درمان افتادگی مثانه ، لاپاراسکوپی برای شناسایی علل نازایی ، درمان کیست های زنانه ، کورتاژ ، لاپاراتومی کیست های تخمدان ، اصلاح دهانه رحم ، بستن لوله و هیسترکتومی که از طریق خارج کردن رحم و کار بر روی آن انجام می شود و . . .

توصیه پزشک :

اگر در پی کسب اطلاعات در خصوص انجام زایمان در بیمارستان مهرگان قزوین هستید ، باید بدانید که تا کنون بیماران دکتر ثقفی که در این بیمارستان از امکانات درمانی بهره گرفته اند از فرآیند و نتیجه تکنیک های تخصصی پزشکی راضی بوده و پس از اتمام دوره بهبودی ، بدون هیچ مشکلی زندگی روزمره خود را از سر گرفته اند . دکتر هدیه ثقفی متخصص زنان و زایمان در قزوین علاوه بر درمان های زنان و انجام زایمان های طبیعی تجربه جراحی های زیبایی زنان را نیز داشته و به کمک تجهیزات مدرن روز پزشکی زیبایی ، نتایج اثربخشی را برای مراجعین ایجاد نموده است .

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + یازده =

تماس با پزشک