028-33230360
ایران - قزوین - خیابان فردوسی جنوبی روبروی مجتمع آبادگران - طبقه فوقانی داروخانه صالح
دکتر هدیه ثقفی / جراحی زیبایی واژن / درمان افتادگی واژن
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

درمان افتادگی واژن

درمان افتادگی واژن

درمان افتادگی واژن در چه مواردی کابرد دارد ؟ با افزایش سن ، تغییرات عدیده ای در بدن ظاهر می شود که علاوه بر به هم ریختن شرایط زیبایی ، عملکرد بسیاری از اعضا نیز تحت الشعاع قرار می گیرد . یکی از مشکلاتی که زنان مسن با آن درگیر می شوند ، افتادگی واژن است . به دلیل تغیرات هورمونی پس از یائسگی ، بافت اجزای داخلی واژن شل شده و عضلات سست می شوند به این ترتیب روابط زناشویی تاثیر منفی پذیرفته و مشکلات روحی و روانی در فرد آشکار می شود .

درمان افتادگی واژن

درمان

با استفاده از روش های گوناگون جراحی زیبایی واژن می توان ساختار بخش های درونی را اصلاح کرده و عملکرد جنسی اعضای تناسلی را ارتقا داد . علاوه بر بهبود کیفیت اعضای داخلی و ارتقای کارآیی آنها ، افزایش لذت جنسی و رضایتمندی از روابط زناشویی بر زندگی بیمار تاثیر خواهد گذاشت . در جراحی های زیبایی قسمت داخلی دستگاه تناسلی و درمان افتادگی واژن علاوه بر اینکه کلیه اشکالات و ایرادات ناشی از افزایش سن برطرف خواهند شد ، مشکلات و بیماری هایی چون بیرون زدگی رکتوم به درون واژن و افتادگی مثانه به روی واژن در همه سنین قابل درمان بوده و می توان نتایج ایده آلی را به دست آورد . خانم دکتر هدیه ثقفی جراح و متخصص زنان قزوین تا کنون جراحی های بیشماری مبنی بر اصلاح بافت های داخلی واژن و دستگاه تناسلی را ترتیب داده اند که همگی بیماران با سلامت و رضایت کامل به زندگی خود ادامه می دهند .

علت افتادگی واژن

از سن 30 سال به بعد فرسایش و افتادگی بخش های درونی دستگاه تناسلی و به ویژه واژ درمان افتادگی واژن شروع می شود . بنا بر آمار به دست آمده ، 90 درصد خانم های متاهل و 80 درصد خانم های مجرد با این عارضه مواجه می شوند و بعد از دوره باروری ، تولید برخی فیبرهای انعطاف پذیر در داخل واژن متوقف می شود که در پی آن ، دیواره واژن شکننده و نازک و شده و دهانه آن گشاد خواهد شد با کاهش قطر دیواره این اندام ، حس اجزای سیستم عصبی نیز کاهش می یابد و میل و لذت جنسی تحت تاثیر قرار گرفته و نزدیکی دردناک خواهد شد به همین دلیل کج خلقی و مشکلت روحی در خانم ها ظهور می کند . با کمک جراحی های تخصصی به درمان افتادگی واژن پرداخته شده و راضیتمندی جنسی برای طرفین ایجاد می گردد .

سایر خدمات دکتر هدیه ثقفی :

با تشکر مدیریت سایت دکتر هدیه ثقفی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی .

دکتر هدیه ثقفی

دکتر هدیه ثقفی
متخصص زنان ،زایمان و نازایی در قزوین
فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی قزوین
انجام زایمان طبیعی | زایمان سزارین | IVF | درمان ناباروری | مشاوره بارداری و …
02833230360

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + پنج =

تماس با پزشک