028-33230360
ایران - قزوین - خیابان فردوسی جنوبی روبروی مجتمع آبادگران - طبقه فوقانی داروخانه صالح
دکتر هدیه ثقفی / جراحی واژن / جراحی لابیاپلاستی بدون بیهوشی
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

جراحی لابیاپلاستی بدون بیهوشی

جراحی لابیاپلاستی بدون بیهوشی

آیا  لابیاپلاستی بدون بیهوشی و بستری کردن هم امکان پذیر است؟ خیلی  از افراد از درد در زمان لابیاپلاستی  می ترسند و انجام این عمل را  تنها به دلیل ترس  به تعویق  می اندازند، آیا راهی وجود دارد  تا بتوان  عمل لابیاپلاستی را بدون هیچ دردی  انجام داد ؟

خانم هایی که به متخصص زنان  مراجعه می کنند از مشکلات ایجاد شده به دلیل لابیا های بزرگ صحبت می کنند، از جمله این مشکلات می توان گفت،  لابیاهای بزرگ مانع از پوشیدن لباس های تنگ برای آن ها شده و در هنگام پوشیدن این لباس ها اغلب ناراحتی  برای آن ها ایجاد می گردد . در زمان انجام ورزش هایی همچون شنا و دوچرخه سواری  به مشکل  بر می خوردند . همچنین لابیاهای  بزرگ  سبب بروز عفونت های مکرر و شدید در افراد می گردد، زیرا محلی برای تجمع ترشح ها  بود  که زمینه ساز عفونت در افراد می گردد.

جراحی لابیاپلاستی بدون بیهوشی

جراحی لابیاپلاستی بدون بیهوشی

خیلی از مراجعین از دکتر هدیه ثقفی این سوال را می پرسند که چرا عمل لابیاپلاستی در بین افراد  پرطرفدار شده است ؟

در پاسخ باید گفت، عمل لابیاپلاستی از زمان های قدیم هم وجود داشت، منتها  نه با استفاده از روش های جدید  و با تکنولوژی های پیشرفته که امروزه انجام می شود،  به دلیل افزایش آگاهی  مردم و  اطلاع رسانی ها در این زمینه تعداد افراد متقاضی برای لابیاپلاستی  خیلی افزایش یافته است. همینطور مزیت های  لابیاپلاستی سبب شده تا افراد برای این جراحی  اقدام کنند، این که  جراحی  بدون  هیچ گونه خونریزی و بستری  انجام شود سبب شده تا افراد تمایل بیشتری به این جراحی نشان دهند .

آیا لابیاپلاستی تنها جنبه زیبایی دارد ؟

خیر  اینکه تمام مراجعین لابیاپلاستی را با هدف زیبایی انجام می دهند ، درست نیست .  لابیاپلاستی در برخی از خانم ها تنها با هدف درمانی انجام می شود، به خصوص  خانم هایی که ورزش های فعال انجام می دهند . همچون دوچرخه سواری، شنا، ورزش های رزمی و یا هر نوع ورزشی که تماس بیشتری با لابیا ها دارد، انجام این جراحی را الزام می کند .

در مقابل برخی از خانم ها هستند که می خواهند از حجم لابیا های خود کم کنند این افراد  تنها لابیاپلاستی را با هدف زیبایی انجام می دهند .

فواید لابیاپلاستی

لابیاپلاستی فواید بسیاری دارد،

دیگر در زمان پوشیدن لباس های تنگ مشکل ندارید.

همانطور که گفته شد زمانی که سایز لابیا ها بزرگ باشد، در زمان پوشیدن لباس های تنگ با مشکل مواجه می شوند .

تاثیر در  فعالیت های جنسی فرد از دیگر مزیت های لابیاپلاستی  است . جراحی لابیاپلاستی اعتماد به نفس افراد را افزایش می دهد که این امر در کیفیت رابطه  جنسی می تواند تاثیر گذار باشد.

 

خونریزی در بارداری می تواند برای هر مادری نگران کننده باشد. شما عزیزان می توانید جهت مشاوره با دکتر هدیه ثقفی جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. تلفن: 028.33230360 و یا به اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

چرا لابیاپلاستی با لیزر توصیه می شود ؟

زیرا در روش لابیاپلاستی با لیزر، بدون نیاز به بیهوشی  و تنها با بی حسی موضعی  عمل لابیاپلاستی انجام می شود .

این روش درمان کاملا ایمن و کم تهاجمی است .

نقاهت و طول دوره درمان در این روش بسیار کوتاه است .

در طی لابیاپلاستی با لیزر  فرد عملا هیچ گونه دردی را حس نمی کند و  به صورت سرپایی عمل لابیاپلاستی برای  بانوان انجام می شود .

نکات مهم پس ازعمل لابیاپلاستی

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی در رسیدن به یک نتیجه ایده آل از جراحی کمک می کند .  دکتر هدیه ثقفی بعد از عمل لابیاپلاستی  توصیه هایی را  به بیماران خود می کنند تا  در دوان نقاهت خود عملا با مشکلی مواجه نشوند .

بعد از لابیاپلاستی  نباید فعالیت های سنگین داشته باشید،  بلند کردن اجسام  سنگین هم توصیه نمی شود .

بهتر است در زمان استراحت و نشستن یک بالش زیر باسن خود قرار دهید تا فشاری به ناحیه تناسلی وارد نشود .

استفاده از داروها و پمادهای ترمیمی برای تسریع جای زخم ، توصیه می شود .

استفاده از سیگار تا  یک ماه بعد از  لابیاپلاستی  جایز نیست  زیرا احتمال افزایش خونریزی و  پارگی لابیاها را  افزایش می دهد و  روند  بهبودی  را  با مشکل مواجه می کند .

شروع  رابطه جنسی بهتر است  زیر نظر  پزشک باشد . حداقل  یک ماه بعد رابطه جنسی باید آغاز شود .

آیا لابیاپلاستی  را می توان در زمان زایمان انجام داد؟

انجام لابیاپلاستی همزمان  با زایمان امکان پذیر نیست، باید  حتما سه ماه از  زایمان  بگذرد  و بعد برای لابیاپلاستی اقدام کنید زیرا  تورم  بارداری باید کاهش پیدا کند  تا عمل لابیاپلاستی انجام شود .

دکتر هدیه ثقفی

دکتر هدیه ثقفی
متخصص زنان ،زایمان و نازایی در قزوین
فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی قزوین
انجام زایمان طبیعی | زایمان سزارین | IVF | درمان ناباروری | مشاوره بارداری و …
02833230360

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − سه =

Call Now Buttonتماس با پزشک