028-33230360
ایران - قزوین - خیابان فردوسی جنوبی روبروی مجتمع آبادگران - طبقه فوقانی داروخانه صالح
دکتر هدیه ثقفی / جراحی واژن / روش های تنگ کننده دائمی واژن
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

روش های تنگ کننده دائمی واژن

تنگ کننده دائمی واژن

آیا روش های امروزی می تواننده تنگ کننده دائمی واژن باشند؟

بهترین و کم خطر ترین روش برای تنگ کردن واژن چیست؟

با ما در این مقاله به منظور آشنایی با روش های تنگ کننده دائمی واژن همراه باشید.

پس از زایمان طبیعی و دوران یائسگی، ممکن است دیواره های واژن شل شده و موجب گشادی در ناحیه تناسلی بانوان شود. این شل شدگی واژن که در پی تضعیف عضلات به وجود می آید، می تواند تا حد زیادی زندگی شما را تحت تأثیر قرار دهد.

تنگ-کننده-دائمی-واژن

تنگ-کننده-دائمی-واژن

شل شدگی دیواره واژن ممکن است سبب کاهش سطح رضایت از رابطه جنسی شود. هر چند که تمام روابط زناشویی به رابطه جنسی منحصر نمی شود، ولی رضایت از رابطه جنسی تأثیر زیادی بر روی روابط زناشویی می گذارد.

در گذشته روش های غیر علمی برای تنگ کردن واژن وجود داشت. به طور مثال استفاده از آب انار و زردچوبه برای بانوان به شدت توصیه می شد. اما این روش های غیر استاندارد نه تنها تأثیر مثبتی بر روی استحکام دیواره واژن نمی گذارند، بلکه ممکن است عواقب جبران ناپذیری را برای فرد به همراه آورند.

عفونت و خشکی واژن و از بین رفتن باکتری های مفید این ناحیه، از جمله عوارض ناشی از استفاده این مواد بر روی واژن می باشند. اما امروزه روش های نوینی برای تنگ کردن دائمی واژن به وجود آمده است. استفاده از لیزرهای مورد تأیید سازمان غذا و دارو می تواند راهی مطمئن برای بهبود کیفیت ماهیچه های دیواره واژن باشد.

در طول پروسه تنگ کردن واژن با لیزر، نازل دستگاه با ملایمت داخل واژن شده و به کمک اشعه لیزر به ترمیم بافت این ناحیه می پردازد. نتیجه مثبت حاصل از لیزر واژینال معمولاً تا آخر عمر با فرد باقی می ماند. لذا ممکن است به دلیل زایمان طبیعی، دیواره های واژن دوباره کمی حالت افتاده به خود بگیرند. اما این افتادگی هرگز به حالت قبل از لیزر باز نمی گردد.

درمان با لیزر مطمئن ترین و تنها روش تنگ کننده دائمی واژن می باشد. شما عزیزان می توانید جهت مشاوره با دکتر هدیه ثقفی جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. تلفن: 028.33230360 و یا به اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

همانطور که سن ما بالاتر می رود، اعضای مختلف بدن شروع به افتادگی می کنند. اما در صورتیکه پیش تر عمل لیزر تنگ کردن واژن را تجربه کرده باشید، این میزان افتادگی پوست هرگز همانند سایر اعضای بدن شدت نمی یابد. جوانسازی واژن نیز همانند جوانسازی پوست، با کمک لیزر درمانی ممکن می شود.

فواید تنگ کردن واژن با لیزر

در صورتیکه تنگ کردن واژن با لیزر را در کلینیک های معتبر و توسط جراح زیبایی زنان تجربه نمایید، می توانید از فواید بی شمار این روش درمانی بهره مند شوید. در ذیل به برخی از فواید تنگ کردن واژن با لیزر اشاره می نماییم:

  • افزایش قدرت کنترل عضلات واژن و بهبود احساس زوجین در روابط جنسی
  • افزایش اصطکاک درحین رابطه جنسی و در نتیجه افزایش رضایت طرفین
  • بهبودی سریع
  • روند سریع درمان
  • کاهش ریسک جراحی
  • حداقل میزان عوارض جانبی

نتیجه گیری

بر خلاف روش های منسوخ شده قدیمی، تنگ کردن واژن با لیزر نتنها عوارض جانبی ندارد، بلکه اعتماد به نفس فرد را تا میزان زیادی افزایش می دهد. شما می توانید جهت تجربه روش های تنگ کننده دائمی واژن، به جراح زیبایی زنان مراجعه نمایید.

دکتر هدیه ثقفی

دکتر هدیه ثقفی
متخصص زنان ،زایمان و نازایی در قزوین
فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی قزوین
انجام زایمان طبیعی | زایمان سزارین | IVF | درمان ناباروری | مشاوره بارداری و …
02833230360

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + هفت =

Call Now Buttonتماس با پزشک