028-33230360
ایران - قزوین - خیابان فردوسی جنوبی روبروی مجتمع آبادگران - طبقه فوقانی داروخانه صالح
دکتر هدیه ثقفی / بیماری زنان / تزریق چربی به ناحیه تناسلی
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

تزریق چربی به ناحیه تناسلی

تزریق چربی به ناحیه تناسلی

تزریق چربی به منظور زیباسازی در قسمت های مختلف بدن انجام می شود یکی از این قسمت ها ناحیه تناسلی است که امروزه بیشتر بانوان برای زیباتر شدن ناحیه تناسلیشان انجام می دهند .

تزریق چربی به ناحیه تناسلی چگونه انجام می شود ؟

تزریق چربی در سه مرحله انجام می شود در مرحله اول  توسط پزشک از بدن خود فرد چربی استخراخ می شود و در مرحله دوم پزشک چربی را تصفیه می کند و در مرحله آخر چربی تصفیه شده را به قسمت های مورد نیاز تزریق می کند .بهتر است بدانید تزریق چربی به صورت بی حسی موضعی انجام می شود و بیمار هیچگونه ناراحتی و دردی را احساس نخواهد کرد .

تزریق چربی به چه منظور مورد استفاده قرار می گیرد ؟

  • بیشترین و مهمترین کاربرد تزریق چربی به منظور زیبایی دستگاه تناسلی انجام میشود .
  • معمولاً افرادی که دارای سن بالا هستند به دلیل افزایش سن امکان دارد در قسمت های لب های خارجی دستگاه تناسلیشان چربی از دست بدهند و این دسته عزیزان می توانند با تزریق چربی علاوه بر زیبایی باعث جوانسازی دستگاه تناسلیشان شوند .
  • تزریق چربی مناسب برای اسکار و سوختگی و جای زخم است

نکته

قبل از هر گونه اقدامی از قبیل تزریق چربی بیمار باید توسط متخصص زنان معاینه شود تا به بیماری یا عفونتی مبتلا نباشد در صورت عفونت اول باید درمان صورت بگیرد سپس تزریق چربی انجام شود .

توجه کنید بعد از تزریق چربی بهتر است بیمار تا مدتی از رانندگی کردن خودداری کند و برای شست و شو از آب ولرم استفاه کند و برای کاهش تورم می تواند از کمپرس آب گرم بعد از 3 روز استفاده کند .

تزریق چربی به ناحیه تناسلی

بیشتر بانوان به دلیل افزایش سن ، زایمان ، کاهش وزن امکان دارد زیبایی دستگاه تناسلی خود را از دست بدهند و در برخی مواقع افتادگی پوست است که باعث می شود موجب ناراحتی در مشکلات جنسی شود به همین دلیل تزریق چربی به دستگاه تناسلی یکی از روش های موثر و مفید است که می تواند باعث زیباتر شدن دستگاه تناسلی شود و به فرد اعتماد به نفس بیشتری دهد تزریق چربی دارای ماندگاری بالایی است و تا 10 الی 15 سال ماندگاری خواهد داشت .

دکتر هدیه ثقفی

دکتر هدیه ثقفی
متخصص زنان ،زایمان و نازایی در قزوین
فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی قزوین
انجام زایمان طبیعی | زایمان سزارین | IVF | درمان ناباروری | مشاوره بارداری و …
02833230360

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + هفت =

Call Now Buttonتماس با پزشک