028-33230360
ایران - قزوین - خیابان فردوسی جنوبی روبروی مجتمع آبادگران - طبقه فوقانی داروخانه صالح
دکتر هدیه ثقفی / جراحی واژن / انواع جراحی زیبایی واژن
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

انواع جراحی زیبایی واژن

انواع جراحی زیبایی واژن

خانم هایی به جراحی زیبایی واژن روی می آورند دلایل متفاوتی دارند که برخی از زنان به دلیل زایمان اقدام به جراحی می کند  اغلب دیواره های واژن و لب های ناحیه واژن را گسترش می دهند. هنگامی که جراحی انجام می شود زنان در مورد ظاهر واژن خود به رضایت می رسند. جراحی واژن به طریقی است که زنان می توانند جوانی ، تنگی را به ناحیه واژن، و همچنین رضایت جنسی بازگردانند.

انواع جراحی زیبایی واژن

انواع جراحی زیبایی واژن

انواع جراحی زیبایی واژن

در اینجا لیستی از انواع مختلفی از جراحی های زیبایی واژن است که بیماران می توانند از آن استفاده کنند:

 • جوان سازی واژن ، واژینوپلاستی

یکی از مشکلات بعد از زایمان شل شدن واژن است که پس از چندین فرزند یا زایمان واژن یک کودک ایجاد می شود در واقع واژن و بافت های پشتیبان آن در طول زایمان به شدت کشیده و پاره می شوند و هرگز به اندازه قبل از بارداری باز نمی گردند. جوان سازی جراحی و تنگ شدن واژن، پروینوم و حمایت از عضلات، واژینوپلاستی است.

 • سفت شدن پریئین – پری بینی
  Perineum شما منطقه پوستی است که بین انتهای انتهای ولو شما و باز شدن حنجره شما وجود دارد. هنگامی که در زایمان به سختی کشیده می شود، می تواند واژن را از حالت طبیعی گسترده تر کند، به این معنی است که مقاربت قبل از زایمان مشابه نیست.
  پروینوپلاستی، همچنین به نام Perineorrhaphy شناخته شده است، هدف این است که این ناحیه با حذف پوست بیش از حد طبیعی باشد .
 • کاهش لب های بیرونی – لابیاپلاستی
  بزرگ شدن لب های بیرونی می تواند باعث بروز خجالت در شلوار یا لباس های شنا شود با افزایش وزن یا زایمان بدتر شود. گاهی اوقات ممکن است توسط لیپوساکشن بهبود یابد، اما در موارد شدیدتر، کاهش جراحی در دسترس است.
 • کاهش لب های داخلی – لابیاپلاستی
  بسیاری از زنان از دیدن ظاهر بزرگ لب های درونی خود ناراحت نیستند، زیرا ممکن است باعث خجالت و شرمندگی جنسی شوند. لب های داخلی بیش از اندازه بزرگ می تواند باعث تحریک همیشگی شلوارهای تنگ شود. لابیاپلاستی ، کاهش جراحی لگن، می تواند ظاهر زیبایی از لوب های غیر طبیعی بزرگ شده را بهبود بخشد. بعضی از زنان با لوب های بزرگ متولد می شوند، بعضی دیگر این وضعیت را با سن رشد می دهند.
 • کاهش کلاه گیس کلتورالبعضی از زنان پوست خود را بیش از چوچوله خود ضخیم کرده اند و ممکن است تحریک جنسی را مختل کرده و حساسیت را کاهش دهند. از طریق عدم انعطاف پذیری کلوتری، پوست اضافی در کنار کلیتوری برداشته می شود.
 • کم کردن لیپوپلاستی مونز پابویس – وولار
  هنگامی که یک خانم دارای ذخایر چربی بیش از حد در ناحیه شکم کمر، به گونه ای که اغلب احساس می کند که او شبیه به یک مرد است. این را می توان با لیپوساکشن تصحیح کرد.
دکتر هدیه ثقفی

دکتر هدیه ثقفی
متخصص زنان ،زایمان و نازایی در قزوین
فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی قزوین
انجام زایمان طبیعی | زایمان سزارین | IVF | درمان ناباروری | مشاوره بارداری و …
02833230360

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − ده =

Call Now Buttonتماس با پزشک