10 جولای

واژینوپلاستی

واژینوپلاستی

واژینوپلاستی از جمله روش های جراحی زیبایی واژن است که برای قوام بخشی و رفع شل شدگی بافت های داخلی واژن انجام می شود . زنانی که طی زایمان طبیعی ، مقاربت های متعدد ، بالا رفتن سن یا در اثر اشکال در سبک زندگی استحکام و سفتی واژن خود را از دست داده اند ، می توانند به کمک این جراحی به شرایط مطلوب و مناسب دست یافته و روابط زناشویی خود را ارتقا ببخشند .

واژینوپلاستی

لذت جنسی

طبق نظر دکتر هدیه ثقفی لازم است خانم های عزیز بدانند که لذت جنسی و رسیدن به ارگاسم تنها به وضع واژن وابسته نیست و عوامل و مسائل خارجی و درونی متعددی بر این امر اثرگذارند ، وضعیت روحی ، علاقه به جنس مخالف ، ساختار دستگاه تناسلی خارجی ، سلامت بدنی ، زمان رابطه و . . . از جمله مواردی هستند که بر کیفیت رابطه جنسی و رسیدن به حد ارضا موثر بوده و می توان گفت یکی از شرایط موثر ، قوام و ساختارمندی بخش داخلی واژن است .

چگونگی جراحی واژینوپلاستی

برای اصلاح نواحی درونی واژن هم می توان از لیزر واژینال کمک گرفت هم با سایر روش های تکمیلی ساختار درونی را مستحکم کرده و بر کیفیت آن افزود . اگر روش جراحی برای تنگ کردن واژن جواب دهد ، پزشک متخصص بنا بر صلاحدید خود این امر را برقرار می سازد ولی اگر با تزریق چربی بتوان قطر درونی را تنگ تر کرد ، این اقدام انجام خواهد شد . لیزر واژینال با تحریک لایه های زیرین پوست داخلی واژن به ساخت کلاژن و تولید چربی موجب اصلاح و تنگ شدن واژن می شود . بسته به شرایط بیمار ، میزان افتادگی و شل شدگی واژن ، سن و صلاحدید پزشک بهترین روش برای اصلاح فرم و قوام واژن اتخاذ می شود .

ترمیم

جراحی ترمیم واژن یا واژینوپلاستی می تواند این بخش از بدن را تقویت کرده و آناتومی آن را به نحو طبیعی بهبودی ببخشد تا اعمال جنسی و روابط زناشویی کیفیت موثر و مثبتی پیدا کند . با کمک جراحی واژینوپلاستی می تواند نقایص مادرزادی یا مشکلات ادراری را نیز درمان کندد و اینگونه نیست که فقط خانم ها یائسه یا مسن تحت این درمان قرار گیرند بلکه عمل مذکور برای تمامی سنین قابل استفاده و بهره گیری است .

سایر خدمات دکتر هدیه ثقفی :

و . . .

با تشکر مدیریت سایت دکتر هدیه ثقفی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی .

درباره نویسنده

متخصص زنان و زایمان | متخصص زنان و زایمان قزوین
دکتر هدیه ثقفی متخصص زنان ،زایمان و نازایی در قزوین فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی قزوین انجام زایمان طبیعی | زایمان سزارین | IVF | درمان ناباروری | مشاوره بارداری و ... 02833230360

پاسخ