028-33230360
ایران - قزوین - خیابان فردوسی جنوبی روبروی مجتمع آبادگران - طبقه فوقانی داروخانه صالح
دکتر هدیه ثقفی / جراحی واژن / مزایای سفید کردن واژن
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

مزایای سفید کردن واژن

مزایای سفید کردن واژن

سفید شدن واژن یکی از بهترین راه حل های تغییر رنگ پوست توسط زنان در سراسر جهان است. درمان مراقبت از پوست به طور چشمگیری محبوب است، زیرا اکثر زنان متوجه مزایا  استفاده از پوست در اطراف واژن خود هستند .


مزایای سفید کردن واژن

 

  • برای زنان سفید کردن پوست در اطراف واژن آنها باعث افزایش زیبایی ظاهر آنها می شود. این باعث می شود آنها در مورد بدنشان بیشتر اعتماد به نفس داشته باشند، زیرا آنها نباید به علت پوسته های بیش از حد تیره در اطراف واژن خود خجالت بکشند.
  • شایع است که زنان در تنه بالای بدن خود را در تنه نور کم، در اطراف ساق پا، بخصوص در اطراف ناحیه واژن، شاهد تیرگی باشند. این توزیع ناهموار در سراسر بدن ایجاد ظاهر ناخوشایند می کند  که با سفید شدن واژن زنان را جذاب تر می کند. با این حال، با سفید شدن واژن، ممکن است یکنواختی در تن پوست بدن در سراسر بدن افزایش یابد.
  • زنان بسیار عاطفی هستند و اگر ناحیه تناسلی آنها جذاب به نظر نرسد، زندگی جنسی آنها به شدت تحت تاثیر قرار می گیرد. زنان با پوست تیره در اطراف واژن خود ممکن است در طول صمیمیت احساس اعتماد به نفس کمتر در مورد خود.کنند که به نوبه خود بر روی جنس خود تاثیر می گذارد و آنها را از لذت بردن از زندگی جنسی خود به طور کامل جلوگیری می کند. با این حال، با سفید شدن واژن، ظاهر ناحیه واژن افزایش می یابد و در نتیجه این امکان برای زن احساس اعتماد به نفس در مورد بدن او می شود .

راه های مختلف و روش هایی وجود دارد که از طریق آن می توان سفید سازی واژن پوست را انجام داد. با این حال، برخی از این روش ها ممکن است به سلامت واژن شما و همچنین سلامت کلی بدن شما آسیب برساند. به همین دلیل توصیه می شود برای سفید کردن واژن حتماً به پزشک مراجعه کنید تا پزشک با معاینه بدن شما بهترین روش را پیشنهاد کند.

دکتر هدیه ثقفی

دکتر هدیه ثقفی
متخصص زنان ،زایمان و نازایی در قزوین
فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی قزوین
انجام زایمان طبیعی | زایمان سزارین | IVF | درمان ناباروری | مشاوره بارداری و …
02833230360

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − سیزده =

Call Now Buttonتماس با پزشک