028-33230360
ایران - قزوین - خیابان فردوسی جنوبی روبروی مجتمع آبادگران - طبقه فوقانی داروخانه صالح
دکتر هدیه ثقفی / بیماری های زنان / متخصص زنان خوب در زنجان
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

متخصص زنان خوب در زنجان

متخصص زنان خوب در زنجان کیست؟ چگونه می توان یک متخصص زنان خوب و باتجربه در  زنجان را انتخاب کرد؟ بهترین متخصص زنان برای درمان نازایی در زنجان کیست؟ تقریبا تمام افراد هنگام مراجعه به پزشک  به دنبال بهترین هستند تا روند تشخیص و درمان آن ها  سریع تر پیش رود، اما چگونه می توان انتخابی درست داشته باشیم؟ اگر شما هم  پاسخ به سوالات مطرح شده را نمی دانید بهتر است ادامه مطلب را مطالعه  کنید.

بانوان به صورت دوره ای لازم است تا به متخصص زنان مراجعه کنند، به همین دلیل  بهتر است در ابتدا  انتخاب آگاهانه داشته باشند تا در طول  درمان مشکلی برای آن ها پیبش نیاید. یک متخصص زنان خوب و با تجربه باید بتواند در زمینه های مختلفی همچون، درمانی، انجام جراحی های زیبایی زنان، کنترل های دوران بارداری و  زایمان و… تخصص کافی داشته باشد.

متخصص زنان در زنجان
متخصص زنان در زنجان

کنترل های دوران  بارداری

تولد یک فرزند سالم با حفظ  سلامت مادر، پایان خوش یک بارداری ایمن است. اما حفظ  سلامت مادر  و نوزاد کار بسیار دشواری است و به همین  دلیل بارداری،  فرآیندی  خاص و بسیار  حساس است  که در طی آن  متخصص زنان  با جان  دو نفر سرکار دارد .  دسته ای  از بارداری  ها،  بارداری های پر خطر  محسوب می شود که شرایط را برای مادر  و نوزاد  دشوار می کند اما با پیشرفت علم پزشکی می توان بیماری  های مختلفی را بهتر کنترل  و مراقبت کرد تا مادر، دوره بارداری را با سلامت  کامل پشت سر  بگذارد.

خونریزی های دوران بارداری

خونریزی های دوران بارداری می توانند سلامت مادر و جنین  را به خطر اندازند. خونریزی مادری، ظرفیت حمل اکسیژن خون را کاهش  می دهد و این  کاهش، زن را مستعد ابتلا به هیپوولمی، آنمی،عفونت، لیبر و زایمان زودرس می کند و نیز اثرات مخربی بر روی  جنین به دلیل  کاهش اکسیژن رسانی  خواهد داشت. خطرات جنینی ناشی از خونریزی مادری شامل اتلاف خون  یا آنمی، هیپوکسمی، آنوکسی و زایمان زودرس است.  در  حقیقت در سراسر جهان خونریزی، مهمترین عامل مرگ مادری شناسایی شده است و تقریبا علت نیمی از تمام مرگ های بعد از زایمان را در کشورهای در حال توسعه تشکیل می دهد.

جراحی های زیبایی زنان

هرگونه اختلال و بد فرمی در ناحیه تناسلی زنان می  تواند تاثیر  بسیار منفی بر عملکرد جنسی و البته اعتماد به نفس افراد داشته باشد. با پیشرفت علم پزشکی در حوزه پزشکی زنان امروزه می توان هر گونه اختلال و ناراحتی در  این ناحیه را برطرف کرد. بهترین متخصص زنان باید بتواند بعد از معاینه کامل بیمار بهترین روش جراحی زیبایی واژن را برای او انتخاب کند.

همچنین یک متخصص زنان خوب باید در زمینه انواع جراحی های زیبایی زنان که امروزه بسیار شایع شده است تخصص بالایی داشته باشد. جراحی لابیاپلاستی یکی از این جراحی ها است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

جراحی لابیاپلاستی

اصطلاح labiaplasty به روشی اطلاق داده می شود که طول لابیا مینور را کاهش می دهد. این روش یکی از رایج ترین روش های جوان سازی واژن  است که می تواند تا حد قابل توجهی هر گونه اختلال در این  ناحیه را برطرف کند.

زنان به دلایل مختلفی از جمله احساس درد در هنگام دوچرخه سواری یا در حین مقاربت، خارش، سوزش و کاهش اعتماد به نفس ، جراحی لابیاپلاستی را انتخاب می کنند.

هدف از جراحی لابیاپلاستی

هدف از این جراحی کاهش لب های کوچک ناحیه تناسلی است. لابیاپلاستی ممکن است برای کاهش عدم تقارن، انجام شود. یا به طور معمول، ممکن است برای از بین بردن لبهای ناحیه تناسلی این روش جراحی انجام شود.

آیا برای جراحی لابیاپلاستی نیاز به بیهوشی است؟

Labiaplasty روشی است که می تواند تحت بی حسی موضعی و یا تحت بیهوشی عمومی انجام شود. خطرات مرتبط با لابیاپلاستی شامل بسیاری از اقدامات جراحی از جمله خونریزی، هماتوم و عفونت است. شایع ترین عارضه برداشتن بیش از حد است. در حالی که برخی از خانم ها خواستار کاهش تهاجمی هستند، این می تواند منجر به خشکی واژن، زخم شدن در مجاورت یا در نزدیکی دهانه واژن و درد در هنگام مقاربت شود. در صورتی که در انتخاب خود برای پزشک دقت کنید می توانید احتمال بروز عوارض را از بین ببرید، دکتر هدیه ثقفی متخصص زنان در قزوین تجربه بسیار بالایی در زمینه جراحی های زیبایی زنان خصوصا لابیاپلاستی دارند.

همچنین استفاده از روش لابیاپلاستی با لیزر، احتمال خونریزی و عفونت را از بین می برد. دکتر هدیه ثقفی جراحی لابیاپلاستی را برای مراجعین عزیز با استفاده از تکنیک های بروز  انجام می دهند، تا فرد بهترین نتیجه را از جراحی داشته باشد.

تاثیر تخصص بالای پزشک در  نتیجه لابیاپلاستی

از آنجا که ناحیه تناسلی یکی از  نواحی حساس بدن است پس هر گونه اختلال در آن می تواند زمینه ساز بروز مشکلات در فرد گردد، همانطور که گفته شد، تخصص بالای یک پزشک تاثیر بسیار زیادی در نتیجه کار دارد، سعی کنید پزشکی که انتخاب می کنید در زمینه جراحی های زیبایی زنان تخصص و تجربه کافی را داشته باشد در این صورت است که می توانید از نتیجه جراحی خود لذت ببرید.

نحوه یافتن بهترین متخصص زنان

به منظور شناسایی بهترین متخصص زنان می توانید لیستی از بهترین متخصصین شهر خود تهیه کنید، سپس ویژگی های مختلف هر یک از متخصصین را بررسی و در نهایت بهترین دکتر را انتخاب کنید. ویژگی هایی که یک دکتر خوب زنان باید داشته باشد به شرح زیر است:

دانش آکادمیک

بررسی سوابق علمی پزشک اولین گام در شناسایی بهترین پزشک متخصص است لذا بهتر است سوابق آکادمیک و علمی پزشک ازجمله مقالات علمی منتشر شده در نشریات داخلی و بین المللی معتبر و همچنین شرکت در کنفرانس های بین المللی مرتبط با رشته تخصصی را بررسی نمایید.

تجربه عملی

همانگونه که می دانید علم و دانش بدون مهارت علمی به کار نمی آید به همین دلیل نیز برای شناسایی بهترین متخصص زنان باید تجربه و تبحر عملی پزشک را بررسی نمایید.

رفتار با بیماران

نحوه برخورد پزشک با بیماران خود، صبر و شکیبایی در شنیدن صحبت ها، توجه به خواسته ها و توضیح تمامی مراحل درمان به طور کامل برای بیمار، اولویت قرار دادن سلامتی بیمار و ارائه دید واقع بینانه به بیمار از جمله مهم ترین ویژگی های یک دکتر خوب زنان است. برای ارزیابی نحوه برخورد بهترین پزشک شهر خود با بیمار می توانید با سایر بیماران آن دکتر صحبت کرده و همچنین یک جلسه مشاوره حضوری با پزشک داشته باشید و میزان توجه وی صحبت ها و نیازهای خود را بسنجید.

موقعیت جغرافیایی مطب

هرچند مولفه هایی چون مهارت و تخصص پزشک برای انتخاب شما در اولویت قرار دارد اما باید توجه داشته باشید که ممکن است در برخی موارد به دلیل طول فرآیند درمان، بارها به پزشک متخصص خود مراجعه نمایید و اگر مسافت مطب با محل سکونت شما زیاد باشد ممکن است مشکلاتی برای شما ایجاد شده و همین بعد مسافت باعث گردد که نتوانید جلسات درمانی خود را به طور موثر و مرتب پیگیری نمایید. بر این اساس توجه به موقعیت جغرافیایی نیز می تواند یکی از فاکتورهای تاثیرگذار در گزینش بهترین متخصص زنان برای شما باشد.

خلاصه مطلب

در اخر باید گفت سعی کنید در انتخاب پزشک خود توجه داشته باشید، تخصص و البته تجربه یک پزشک تضیمنی است برای درمان و رضایت شما. دکتر هدیه ثقفی متخصص زنان در زنجان در زمینه انواع جراحی های زیبایی زنان، زایمان و البته درمان بیماری های زنان از تجربه خوبی برخوردار هستند.

دکتر هدیه ثقفی

دکتر هدیه ثقفی
متخصص زنان ،زایمان و نازایی در قزوین
فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی قزوین
انجام زایمان طبیعی | زایمان سزارین | IVF | درمان ناباروری | مشاوره بارداری و …
02833230360

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 12 =

تماس با پزشک