08 جولای

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی

اخیرا طرفداران زیادی به دسته داوطلبان جراحی زیبایی واژن افزوده شده است یکی از شاخه های این جراحی ، عمل لابیاپلاستی است . طی عمل لابیاپلاستی پزشک جراح اقدام به اصلاح و ترمیم بافتی لب های تناسلی کرده و فرم و شکل آنها را متعادل و متناسب می سازد . در این جراحی تبحر و ظرافت و دانش پزشکی جراح بسیار مهم است تا آسیبی به ناحیه تناسلی و بخش های تحریک پذیر وارد نشود و کلیتوریس و بافت های حیاتی این ناحیه تغییری نکنند . به این ترتیب لازم است برای انجام چنین جراحی هایی حتما به پزشک متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید .

لابیاپلاستی

لازم است بدانید :

– رنگ تیره و چروک های موجود در دستگاه تناسلی یا لابیاها امری معمول و طبیعی است و ربطی با خود ارضایی فرد ندارد .

– می توان به کمک تکنیک های نوین جراحی زیبایی واژن رنگ ناحیه تناسلی را روشن کرده و چروک های شدید و غیر عادی را از بین برد .

– عدم قرینگی در لابیاها امری طبیعی است ولی اگر این عدم قرینگی چشمگیر باشد لازم است با جراحی زیبایی فرمشان اصلاح شود .

– به هیچ عنوان ناحیه تناسلی خود را با دیگران و به ویژه پورن استارها قیاس نکنید .

– زنان زیادی تصور می کنند که ظاهر ناحیه تناسلی شان غیر معمول است در حالی که چنین تصوری اشتباه است .

چگونگی جراحی :

در ابتدا بافت های ناحیه تناسلی در جلسات معاینه بررسی می شود تا مشکل بیمار مشخص شود و در مشاوره های قبل از عمل انتظارات بیمار بیان شده و امکان سنجی گردد . طبق نظر دکتر هدیه ثقفی در صورتی که بیمار خواسته غیر منطقی از نتیجه جراحی داشت ، پزشک با اطلاع رسانی او را آگاه ساخته و سعی می کند نتیجه جراحی را برای او روشن سازد ، در بسیاری از بیماران لازم است لب های تناسلی کوچک شوند . که این کاهش سایز با تکنیک های مختلفی امکانپذیر است و با توجه به فیزیک بیمار مناسب ترین تکنیک اتخاذ می شود . برای انجام جراحی لابیاپلاستی از داروی بیهوشی یا بیحسی موضعی کمک می گیرند و با برش های مخصوصی ، بخش های زائد حذف شده و در صورت لزوم از بخیه استفاده می شود تا اصلاح فرم لابیاها امکانپذیر شود . در آخر نتیجه جراحی بسیار ارزشمند و قابل مقایسه خواهد بود .

سایر خدمات دکتر هدیه ثقفی :

و . . .

با تشکر مدیریت سایت دکتر هدیه ثقفی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی .

درباره نویسنده

متخصص زنان و زایمان | متخصص زنان و زایمان قزوین
دکتر هدیه ثقفی متخصص زنان ،زایمان و نازایی در قزوین فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی قزوین انجام زایمان طبیعی | زایمان سزارین | IVF | درمان ناباروری | مشاوره بارداری و ... 02833230360

پاسخ