028-33230360
ایران - قزوین - خیابان فردوسی جنوبی روبروی مجتمع آبادگران - طبقه فوقانی داروخانه صالح
دکتر هدیه ثقفی / جراحی واژن / بهترین روش برای سفید کردن واژن
مدت زمان مطالعه ۸ دقیقه

بهترین روش برای سفید کردن واژن

یکی از ابعاد  مهم زندگی زناشویی ، رابطه جنسی است که اغلب از سوی زوجین نادیده انگاشته می شود و به دلیل خصوصی بودن آن حتی خود زوج ها هم درباره این رابطه با یکدیگر صحبت نکرده و از مطرح نمودن خواسته هایشان برای طرف مقابل شرم دارند در حالی که این رابطه حرف اول را در موفقیت زندگی زناشویی و گرمی روابط می زند. با توجه به آمار به دست آمده از دادگاه های خانواده ، 90 درصد طلاق های اخیر ریشه در رابطه جنسی ناموفق دارد. از این رو لازم است به این بعد از زندگی پرداخته شود و بیش از پیش بها بگیرد. یکی از مسائلی که اکثر خانم ها با آن درگیر هستند، ظاهر دستگاه تناسلی است که اغلب اعتماد به نفس فرد را کاهش می دهد و از جذابیت پنهان وی می کاهد. بسیاری از خانم ها به دلیل سبک زندگی غلط با تیرگی ناحیه تناسلی مواجه می شوند و به این ترتیب در پی روشی برای سفید شدن واژن هستند. صحبت های دکتر هدیه ثقفی متخصص زنان، زایمان و جراح زیبایی زنان در قزوین را در این باره خواهیم شنید.

چرا ناحیه تناسلی به هنگام تحریک جنسی تیره می شود؟

بیشتر افراد بر این تصور هستند که تیرگی ناحیه تناسلی به دلیل رعایت نکردن موارد بهداشتی و یا عفونت ایجاد می شود، این طرز تفکر کاملاً اشتباه است و امکان دارد دلایل مختلفی داشته باشد.

توجه داشته باشید هنگام نزدیکی و تحریک جنسی جریان خون در آن ناحیه افزایش می یابد که این جریان خون با تورم ناحیه تناسلی و لوبریکاسیون صورت می گیرد .همان طور که می دانید تیره شدن رنگ کلیتوریس و دیگر قسمت های اندام تناسلی بر اثر تحریک جنسی صورت می گیرد و هنگامی که فرد به ارگاسم برسد این تیرگی برطرف می شود و به حالت اول بر می گردد و حالت برگشتی به این علت است که جریان خون به حالت معمولی برگشته است. این گونه تیرگی ها که به علت تحریک جنسی صورت می گیرد کاملاً طبیعی است.

علت تیردگی واژن

علل تیره شدن پوست واژن

تاثیرات ژنتیکی در تغییر رنگ پوست

گذر زمان و افزایش سن

رطوبت مداوم در ناحیه تناسلی

بارداری و زایمان نیز می تواند در تیرگی ناحیه تاسلی تاثیرگذار باشد.

روابط جنسی زیاد

اضافه وزن

بیماری های پوستی

بیماری های مربوط به کبد

پوشیدن مداوم لباس های تنگ و چسبان

بیماری های متفاوت ازجمله سندرم تخمدان پلی کیستیک

انجام فعالیت ورزشی که به ساییدگی زیاد منجر می گردد همچون دوچرخه سواری

شیو کردن به کمک ژیلت یا تیغ کهنه به طور مداوم

انواع عفونت های قارچی و پوستی در ناحیه تناسلی

تعریق زیاد و نرسیدن اکسیژن کافی به ناحیه تناسلی

توصیه می کنیم که بهتر است لباس های زیر خود را روزانه تعویض کنید و در انتخاب جنس لباس زیر دقت لازم را به عمل آورید تا با تیرگی واژن رو به رو نشوید.

آیا تیرگی ناحیه تناسلی باعث عدم جذابیت برای همسر می شود؟

متاسفانه صنعت پورنوگرافی باعث شده تصور افراد بر معیارهای جذابیت تغییر کند و بیشتر افراد معیار جذابیت دستگاه تناسلی را بدون مو بودن و رنگ صورتی داشتن و … می دانند بهتر است بدانید که صحنه های پورنوگرافی کاملاً غیر واقعی است و از لوازم آرایشی و نورپردازی استفاده می کنند در یک روابط سالم و زناشویی داشتن یک رابطه عمیق عاطفی باعث جذابیت بیشتر به یک دیگر می شود.

بهترین روش سفید کردن واژن

یکی از بهترین روش های سفید کردن واژن و جوانسازی ناحیه تناسلی، کربوکسی تراپی است. در این روش با تزریق گاز کربن دی اکسید به بافت مورد نظر، تراکم کربن دی اکسید بالا رفته و مکانیسم گردش خون برای اکسیژن رسانی به آن بافت و جبران سمیت گاز کربن دی اکسید جریان خون بیشتری را به آن قسمت منتقل می کند و این امر باعث بازسازی، تغذیه و ترمیم بافت های ناحیه هدف می شود. در نتیجه تیرگی های دور چشم، تیرگی واژن، سلولیت، چربی اضافه و عارضه های پوستی از طریق کربوکسی تراپی قابل درمان است.

 

انواع روش های درمانی برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی

خانم دکتر ثقفی ، متخصص زنان قزوین با در دست داشتن امکانات پیشرفته و به روز برای جراحی زیبایی واژن ، بهترین خدمات زیبایی را به طرفداران این نوع جراحی ها ارائه داده است به نحوی که تمامی مراجعین از نتایج عمل زیبایی رضایت کامل و صد درصدی داشته اند. به منظور سفید شدن واژن لازم است از اشعه های لیزر کمک گرفته شود تا در سریع ترین وقت ممکن نتیجه مطلوب و ایده آل حاصل شود . با کمک دستگاه های جدید که کاربرد زیبایی بخشی به واژن و دستگاه تناسلی دارند ، می توان تیرگی ها و نقاط سیاه را درمان نموده و رنگ دستگاه تناسلی را تا حد امکان روشن ساخت .

سفید کردن واژن در قزوین با بهترین روش در مطب دکتر هدیه ثقفی

لیزر های مخصوص سفید کردن واژن

دستگاه های لیزر که مخصوص این امر هستند با اشعه های تنظیم شده از سوی پزشک متخصص بر پیگمانته های پوستی اثر گذاشته و موجب تغییر رنگ و رفع ضایعات سلولی از لایه های درگیر پوست می شوند. در درمانی که با هدف سفید شدن واژن انجام می شود ، بیمار هیچ نوع درد و نارحتی حس نکرده و می تواند پس از اتمام جلسه درمانی با رعایت نکات مراقبتی، امور روزمره را از سر بگیرد. مشخص کردن تعداد جلسات سفید شدن واژن به عهده پزشک متخصص بوده و با صلاح دید وی طول دوره درمان مشخص می شود.

فواید روشن سازی واژن با لیزر

این روش  کاملا بدون درد و البته به صورت سرپایی انجام می شود .

این  روش بدون هیچ گونه عوارض انجام می شود،  عملا  فرد  بعد از لیزر، هیچ گونه خراشیدگی و آسیب های پوستی را تجربه نمی کند .

در مدت زمان بسیار کوتاه انجام می شود،  بین  3 تا 5 جلسه نیاز  است  تا درمان انجام شود و زمان  مورد نیاز در هر جلسه  حداکثر 10 تا 15 دقیقه می باشد .

ماندگاری این روش  بسیار بالاست  و فرد می تواند  در مدت زمان طولانی از فواید این روش  استفاده کند .

مراقبت های لازم بعد از سفید کردن واژن با لیزر

تا جای ممکن لازم است ناحیه تناسلی خود را  تمیز  نگهدارید .

رابطه جنسی بعد از لیزر درمانی  بهتر است تا 3 روز  به تعویق افتد .

حتما  به  تجویزات پزشک خود  دقت کنید، اگر دارو  و یا پماد خاصی نیاز است تا مصرف کنید حتما  طبق  دستور پزشک این کار را انجام دهید .

اگر  احساس درد و یا سوزش در ناحیه  مورد نظر داشتید می توانید  از مسکن استفاده کنید  .

انجام ورزش های سنگین  حداقل تا 10 روز  بعد از سفید کردن واژن ممنوع است .

کربوکسی تراپی برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی چگونه انجام می شود؟

دستگاهی که با آن کربوکسی تراپی انجام می شود شامل سوزنی باریک و ظریف است که گاز کربن دی اکسیدی که از طریق اتصال دستگاه به کپسول حاوی گاز co2 فراهم می شود را به بافت های واژن تزریق می شود.

میزان گاز کربن دی اکسید خروجی از دستگاه توسط پزشک تعیین می شود و با استفاده از لوله های پلاستیکی که به مخزن متصل است جریان گاز تنظیم و کنترل می شود.

گاز کربن دی اکسید خارج شده از کپسول مستقیما به سوزن منتقل نمی شود و برای حذف ناخالصی های احتمالی از لوله ای استریل عبور می کند و پس از طی این مرحله گاز وارد سوزن شده و توسط پزشک قابل تزریق به به بافت مورد نظر است.

تعداد جلسات لازم برای سفید کردن واژن

شدت تیرگی ناحیه تناسلی و میزان هزینه ای که برای آن در نظر گرفته اید در تعیین روشی که پزشک برای سفید کردن واژن به شما پیشنهاد می دهد موثر است.با توجه به روشی که پزشک برای سفید کردن واژن به شما پیشنهاد می دهد تعداد جلسات متغیر است.

بسته به روشی که برای آن انتخاب کرده اید جلسات از سمت پزشک تعیین می شود. میزان پاسخی که بدن به درمان نشان می دهد در تعیین تعداد جلسات و نتیجه آن نقش دارد.

سفید کردن واژن با دارو

سفید کردن ناحیه تناسلی می تواند به کمک کرم های موضعی نیز انجام شود. لازم به ذکر است که عموما بهره گیری از این روش در وضعیتی که میزان تیرگی بسیار کم باشد کارساز بوده و لازم است کرم مورد استفاده حتما ازسوی پزشک متخصص شما تجویز گردد تا از سلامت آن اطمینان داشته باشید چراکه ناحیه واژینال در بانوان بسیار حساس بوده و احتمال عفونت بر اثر مصرف کرم های غیر استاندارد وجود دارد. همچنین تاثیرگذاری این روش عموما موقتی بوده و لازم است فرد مرتبا از کرم های موضعی وایتنینگ استفاده کند.

 

خلاصه مطلب 

سنجش زیبایی زنان جنبه های مختلفی دارد که یکی از آن ها زیبایی ناحیه تناسلی و جذابیت جنسی است پیشنهاد می شود برای انواع جراحی های زیبایی واژن به بهترین جراح زیبایی زنان و متخصصین مراجعه نمایید. تیرگی واژن ممکن است به دلایل متفاوتی برای هر فرد ایجاد گردد اما خوشبتانه به کمک پیشرفت علم پزشکی راه های متفاوتی برای وایتنینگ واژینال وجود دارد که بسته به نیاز هر فرد مورد استفاده قرار خواهد گرفت. شهروندان عزیزی که ساکن شهر قزوین هستند می توانند به این منظور به مطب دکتر هدیه ثقفی مراجعه نمایند.

دکتر هدیه ثقفی

دکتر هدیه ثقفی
متخصص زنان ،زایمان و نازایی در قزوین
فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی قزوین
انجام زایمان طبیعی | زایمان سزارین | IVF | درمان ناباروری | مشاوره بارداری و …
02833230360

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 9 =

Call Now Buttonتماس با پزشک