028-33230360
ایران - قزوین - خیابان فردوسی جنوبی روبروی مجتمع آبادگران - طبقه فوقانی داروخانه صالح
دکتر هدیه ثقفی / جراحی واژن / زیبایی واژن بدون جراحی
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

زیبایی واژن بدون جراحی

زیبایی واژن بدون جراحی

آیا از تأثیر ظاهر واژن خود بر روی کیفیت رابطه جنسی خود آگاهید؟

آیا به دلیل ترس از تیغ جراحی تا کنون نتوانسته اید به زیبایی واژن خود اهمیت دهید؟

با ما در این مقاله به منظور آشنایی با موضوع زیبایی واژن بدون جراحی همراه باشید.

زیبایی-واژن-بدون-جراحی

زیبایی-واژن-بدون-جراحی

مسلماً زیبایی واژن و اندام تناسلی مردان می تواند تأثیر زیادی بر روی گرمی روابط جنسی زوجین بگذارد. اما بسیاری از بانوان به دلیل ترس از تیغ جراحی از انجام این روش سرباز می زنند. اما اگر روشی دقیق تر با عوارض کم تر نیز وجود داشته باشد چه؟

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های موثری برای زیباسازی واژن به وجود آمده است. استفاده از لیزر در این حیطه توانسته مشکلات بانوان را تا حد زیادی درمان نماید.

اما این روش به همین جا ختم نمی شود. زایمان طبیعی، افزایش سن، اختلالات هورمونی و برخی از عوامل ژنتیکی باعث می شود تا واژن بانوان گشاد شود. با استفاده از لیزر می توان تا حد زیادی و به همراه عوارض جانبی کم و زودگذر این عارضه را که معضل بسیاری از بانوان می باشد، تا حد زیادی حل کرد.

برخی از افراد به دلیل بزرگی لابیاها هنگام پوشیدن لباس زیر تنگ و یا گیپور دچار درد در این ناحیه می شوند. این افراد نمی توانند به راحتی هر لباسی را که می خواهند بر تن کنند. اما دستگاه لیزر مخصوصی که توسط جراح زیبایی زنان استفاده می شود، می تواند این مشکل را نیز به راحتی حل نماید.

زیبایی واژن بدون جراحی به دو صورت خارجی و داخلی امکان پذیر می باشد. شما عزیزان می توانید جهت مشاوره با دکتر هدیه ثقفی متخصص زنان، زایمان و جراح زیبایی زنان با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .تلفن: 028.33230360 و یا به اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

زیبایی واژن بدون جراحی در اندام های داخلی

زیبایی واژن بدون جراحی به دو صورت خارجی و داخلی امکان پذیر می باشد. دستگاهی که در حین این عملیات استفاده می شود همچنین مهارت جراح زیبایی زنان در نتیجه مثبت عمل بسیار تأثیر گذار می باشد. برخی از رایج ترین جراحی ها که به کمک دستگاه لیزر انجام می گیرد به شرح ذیل است:

  • تنگ کردن کانال واژن
  • برطرف کردن بیرون زدگی رکتوم به داخل واژن
  • از بین بردن افتادگی مثانه به داخل واژن
  • افتادگی رحم نیز می تواند به کمک این روش برطرف شده و به حالت اولیه خود باز گردد

تا پیش از این درمان هر کدام از عوارض بالا امری غیر ممکن و پیچیده با دوران نقاهت زیاد به نظر می رسید. اما امروزه با استفاده از دستگاه لیزر نه تنها عوارض جانبی کم تر شده بلکه نتایج مثبت حاصله نیز بیش تر شده است.

افرادی که سابقه زایمان ها و بارداری های متعدد، یائسگی و خانم هایی که به صورت ژنتیکی دارای شل شدگی واژن می باشند می توانند با استفاده از این تکنیک به اهداف خود برسند. اولین هدف در استفاده از لیزر درمان بیماری های بانوان و حفظ سلامت آنان و سپس افزایش رضایت جنسی زوجین می باشد.

در ذیل فیلمی در مورد زیبایی واژن اندام های داخلی برای آگاهی شما عزیزان قرار گرفته شده است:

 

زیبایی واژن بدون جراحی در اندام های خارجی

جراحی زیبایی واژن در قسمت های خارجی گرچه عمدتاً به منظور زیباسازی و افزایش اعتماد به نفس بانوان انجام می گیرد، ولی حفظ سلامتی مراجعین در این بخش نیز حائز اهمیت می باشد. در ذیل به برخی از عمده ترین جراحی هایی که در این ناحیه صورت می پذیرد اشاره می نماییم:

نتیجه گیری

زیبایی واژن بدون جراحی می تواند برای اندام های خارجی و داخلی اندام تناسلی زنان انجام شود. به منظور افزایش بازدهی و کاهش عوارض ناشی از این تکنینک بهتر است به متخصص زنان، زایمان و جراح زیبایی زنان مراجعه نمایید.

دکتر هدیه ثقفی

دکتر هدیه ثقفی
متخصص زنان ،زایمان و نازایی در قزوین
فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی قزوین
انجام زایمان طبیعی | زایمان سزارین | IVF | درمان ناباروری | مشاوره بارداری و …
02833230360

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + چهارده =

Call Now Buttonتماس با پزشک